Osnovna škola za odrasle PDF Ispis E-mail
Autor Administrator
Četvrtak, 31 Ožujak 2011 11:44

Nastava se održava za sve osobe u dobi od 15-te do 50-te godine života koje nisu završile osnovnu školu, a provodi se po principu konzultacija uz polaganje ispita.

U jednoj školskoj godini moguće je završiti dva obrazovna razdoblja, odnosno dva razreda (iznimno prvi, drugi, treći i četvrti razred mogu se završiti u jednoj školskoj godini).

I. obrazovno razdoblje = I. i II. razred                          2 predmeta

II. obrazovno razdoblje = III. i IV. razred                     2 predmeta

III. obrazovno razdoblje = V. razred                             5 predmeta

IV. obrazovno razdoblje = VI. razred                           6 predmeta

V. obrazovno razdoblje = VII. razred                           9 predmeta

VI. obrazovno razdoblje = VIII. razred                       13 predmeta

Ukoliko resorno Ministarstvo ne izda suglasnost, polaznici sufinanciraju dio sredstava i to

I. obrazovno razdoblje / I. i II. razred = 500,00 kn

II. obrazovno razdoblje / III. i IV. razred = 500,00 kn

III. obrazovno razdoblje / V. razred = 900,00 kn

IV. obrazovno razdoblje / VI. razred = 1.000,00 kn

V. obrazovno razdoblje / VII. razred = 1.200,00 kn

VI. obrazovno razdoblje / VIII. razred = 1.600,00 kn

U slučaju da polaznici sufinanciraju ovaj program mogu I., II. i III. obrazovno razdoblje uplatiti na dva obroka, dok polaznici IV., V. i VI. obrazovnog razdoblja navedene iznose mogu uplatiti na tri obroka. Polaznici sami snose troškove literature i prijevoza.

Konzultacije se održavaju u Učilištu u poslijepodnevnim satima, dok se ispiti polažu pred povjerenstvom u prijepodnevnim satima.

Upisi: rujan i siječanj

S obzirom da je osnovna škola obvezna, svima onima koji je nisu završili pruža se mogućnost da je završe na najbrži mogući način, a uz to je i besplatna (uz uvjet da resorno Ministarstvo izda potrebnu suglasnost, a ukoliko ista ne bude izdana, polaznici sufinanciraju školovanje, dok preostali dio sufinancira Grad Osijek).

Za sve dodatne informacije obratite se na tel. (031) 212-806; fax (031) 212-805, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili osobno na adresi: Osijek, Lorenza Jägera 6, radnim danom od 9.00 do 13.00 sati.

Ažurirano: Srijeda, 04 Svibanj 2011 07:50