Engleski jezik za naše najmlađe polaznike PDF Ispis E-mail

Prepustite svoje dijete zabavnom, privlačnom i komunikacijski prilagođenom programu.

Budući da su djeca uključena u program na početnom stupnju odgoja i obrazovanja, glavni je cilj učenje jezika sa svrhom razvoja cjelokupne osobnosti uzimajući u obzir djetetove sposobnosti i potrebe.

Program je namijenjen djeci od 5-7 godina, i podijeljen je u dva dijela (A i B), svaki u trajanju od 60 sati. Nastava počinje u listopadu, a završava priredbom s podjelom diploma krajem svibnja te se održava u prostorijama vrtića koji dijete pohađa.