Prijave u tijeku PDF Ispis E-mail

Menadžer EU projekata - početak nastave 09.02.2018. u 17 h u prostorijama Pučkog otvorenog učilišta Osijek.

Osnovna škola za odrasle (sufinanciraju Grad Osijek i resorno Ministarstvo) - prijave u tijeku

Pčelari (sufinancira OBŽ) - prijave u tijeku; upisi od 15. veljače do 15. ožujka 2018., a početak nastave sredinom ožujka 2018.

Strani jezici za odrasle - prijave u tijeku; upisi do 9. veljače 2018., početak nastave 12. veljače 2018.

BESPLATNO! Tečaj informatike za umirovljenike (program financira Grad Osijek) - prijave u tijeku; početak nastave po formiranju grupe do maksimalno 10 polaznika

Cvjećar-aranžer - početak nastave po formiranju grupe od minimalno 7 polaznika

Njegovatelj/ica starijih i nemoćnih osoba - početak nastave po formiranju grupe od 10 polaznika

Osim navedenih programa primamo prijave (predbilježbe) i za ostale programe kao što su: računovodstvo za mala poduzeća, operator na osobnom računalu, daktilograf na osobnom računalu, konobari i kuhari.

Svi navedeni programi, osim Informatike za treću životnu dob, su verificirani i upisuju se u e-radnu knjižicu.

Prijaviti se možete na tel: 031/212-806, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili osobnim dolaskom u Učilište u Ulici L. Jagera 6, Osijek radnim danom od 9 do 13 sati.

Rezervirajte svoje mjesto što prije!smiley

RASPORED 2017/2018. PDF Ispis E-mail

U P I S I ! ! ! PDF Ispis E-mail

Draga djeco, još 13 dana do naše nove avanture!

Pridružite nam se u učenju stranog jezika kroz zabavu, priču, pjesmu, glumu...

Dragi roditelji,

• nastava prati školski program; proširuje ga, čini zabavnijim i lakšim

• djeca se nagrađuju za svako postignuće, nema loših ocjena i kazni

• djeca bolje uče u opuštenom okruženju te razvijaju pozitivan odnos prema stranom jeziku

UPISI PDF Ispis E-mail

U P I S I ! ! !

TEČAJ ENGLESKOG, NJEMAČKOG I TALIJANSKOG JEZIKA ZA ŠKOLARCE, SREDNJOŠKOLCE I ODRASLE POLAZNIKE

Pozivamo naše drage polaznike, velike, a i one male da nas nazovu, pošalju e-mail ili dođu na Pučko otvoreno učilište Osijek, jer u ponedjeljak, 28. kolovoza, započinju predbilježbe i upisi u školu stranih jezika smiley.

Ponedjeljak i utorak 14:00 - 19:00

Srijeda, četvrtak i petak 9:00 - 13:00

Veselimo se ponovnom susretu!

Menadžeri za izradu i provedbu EU projekata PDF Ispis E-mail

Prijave i upisi su u tijeku!

Rezervirajte svoje mjesto što prije!

Kontakt: 031/212-806, Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili osobno na adresi Učilišta (L. Jägera 6, Osijek)

PČELARSTVO - početak nastave PDF Ispis E-mail

Obaviještavamo sve polaznike da nastava za program osposobljvanja za pčelare počinje

18.03.2017. u 8:00h.

Nastava će se održavati u OŠ Antuna Mihanovića (Gundulićeva 5a, Osijek).

Molimo sve koji su prijavljeni, a još nisu došli na upis da to obave najkasnije do petka 17.03.2017.

od 9 do 13 sati na adresi Učilišta.

Svima želimo puno uspjeha!

<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 » > Kraj >>

Stranica 1 od 7